Pre Audi A4 Elektrický lapač dvere Automobilu upravené automatické zámky Auto príslušenstvo Inteligencie

€343.48

Nový produkt

1 položky

Štítky: Odvzdušňovací, dvere bližšie v aute, auto automobily, auto klip pre mat, a3 vzduchu, auto bližšie dvere, audi bose logo, elektrické automobily, audi a5, auto elektrický lapač zámok.

Tento produkt je vhodný: pre Audi A4 Najmä rok:2015-2019 Dobrý deň, prosím zanechať správy, informácie o typ vozidla a rok. Pre ľahké čítanie, tieto budú rozdelené do okruhov, obrázky a texty. Ak existuje akékoľvek pochybnosti o výrobok, prosím zanechať správu. Odpovieme do 24 hodín. Vzhľadom na veľký počet áut, tu je len obraz model vozidla ako príklad.

Bezpečné, vysoko kvalitné, elegantné a pohodlné. Luxusné auto konfigurácia pre špeciálne účely vozidla

elegancia Potom používateľ tlačí dvere na dotyk blokovací hák, elektrický lapač dvere sa automaticky pohlcovať zámok štátu. bezpečnosť Bezpečné sací ťah je 6 mm a bezpečné automatické sacie odstávky je úplne zablokované.

Nízka hlučnosť Z dotyku vozidla blokovací hák do zámku dverí auta, celý proces je tiché a hluk je veľmi nízka. Pohodlné Od teraz rozlúčiť hluku zatváranie dverí auta. High-end Elektrický lapač dvere zvyčajne k dispozícii iba v drahá high-end vozidiel

Bezpečnostné stráž, judikáty Analýzy produktu špecifikácia

Dizajn podľa údajov zámku auta Priama náhrada auto lock mode Nedeštruktívne inštalácia Rozhranie zadok spoločné Montážna poloha a originálne auto zápas

Sacie dvere Modul zloženie Zámok hlavu modul - lock tela Jednotka prevodovky prevodový motor box Self-priming systém kontroly disku servo control circuit Dvere pozíciu detection system - kábel Holzer duálny pohotovostnom režime detekčný systém Vodičské kábel časti pôvodnej auto Špeciálne účely plug - in drôt postroj

Sacie dvere stručný úvod Pomocou motorovej jednotky vytiahnuť zámok jazyk dverí zamky, problém, ktorý nemôže byť uzavretá, automaticky sa dá vyriešiť, a vplyv zámok je dosiahnuť užívateľ len museli zavrieť dvere jemne.

Produkt lietadlo streľba Reálne zobrazenie času

Vzdelávania a osvojenie a Aplikácia Sacie dvere Princíp úvod

Sacie dvere Zatvorené štátu Uzavretom stave Ak blokovací jazyk je tlačený na tlačovej hlavy štátu, jazyk sa začína pohybovať v sile pružiny, zatiaľ čo jazyk začne pracovať, a jazyk a kábel sú synchronizované, motor box spojka je oddelená a Holzer snímač motora box je aktivovaná. Motor začne utiahnite pohybu a realizuje samostatne sacie plné zatočenie z povrchu.

Sacie Otvorené dvere štátu Odblokovanie štátu Keď sa dvere / vonkajšie kľučky je zdvihne, ťah lana kľučky ťahá spoločné rameno, spojovacie rameno prestávky blokovací hák prístroja, blokovací jazyk otáča pozdĺž osi smer a uvoľňuje zámok pracky realizovať kompletné odblokovanie dverí.

Fotografiu zobraziť vo vnútri továrne Sacie dvere Relevantné úvod

Prácu motora a zámok Zovšeobecňovať Motor na základne; prvý prevodový otočí na základňa, prvý prevodový pripojený na zámku jazyk uzamknutie vozidla, druhá výstroj otočené na základňu, turbíny v predkladaného s druhým výstroj a červ; prvý trvalý magnet na prvý prevodový; druhý s permanentným magnetom na turbíny; v poradí, v prvom trvalý magnet. Na Holzer snímača A, B, C a D zodpovedajúce postavenie magnety sú umiestnené na príslušnej pozícii druhého trvalý magnet, Holzer snímač E; a Holzer snímača A, B, C, D, E a elektrické elektrické prípojky, single chip mikropočítačový, ktorý ovláda motor sa automaticky zatvorí dvere zámok podľa signál sa vypočíta podľa signálu (prosím držte dvere gombík zavrieť dvere a zavrieť dvere).

Výroba špecifikácia Stabilné a spoľahlivé produkty pochádzajú, v R & dizajn a kontroly produktov S cieľom znížiť zložitosť produktu, štandardizovaný dizajn bol zriadený a optimalizovať cez funkčné moduly. Môžeme realizovať design platformy a aplikácie zámku hlavu modul a počas jazdy zariadenie elektrický lapač dvere, rýchlo cez štandardizované a modularized metóda, a môže realizovať rozvoj výroby masovej výroby a produkt elektrický lapač dvere.

Výroba a technológie Zovšeobecňovať Poskytnúť jeden z našich požiadaviek na zabezpečenie kvality výrobkov, sme vytvorili ideálne normy kvality vo všetkých aspektoch, z Výskumu a Vývoja, výroby, od surovín až po predaj, od nákupu na dodanie. Naše výrobky sa môže normálne pracovať v akejkoľvek oblasti klímy, denne alebo núdze, pracovného prostredia teplota -20 ° C - 50 C (prevádzková teplota skladovacia teplota)

Prísne požiadavky na kvalitu experimentálne údaje Výrobok bol prísne testované v laboratóriu pre viac ako 50 tisíc krát, a produktu, ktorý môže byť použitý až do 100000 krát (nad 10 rokov). Produkt prešiel veľmi prísne životnosť test, ktorý simuluje používanie vozidla v rôznych prostrediach a regiónov v Číne, a môže zabezpečiť, bezpečnosť, trvanlivosť a komfort produktov.

Detekcia projektu Vlastnosti & kompatibilita Pracovný rozsah napájacie napätie Polarita storno výkon napájacieho zdroja Prepätie odpor napájania Položený AC napätie Okamžitý pokles napájacie napätie Obnoviť výkon pre napätie sag Spustenie vlastnosti Pomalé zmeny napájacie napätie Vedenie rušenie rušenie Žiarenia Žiarenie antijamming test Antistatické skončenie výkonu, Spoľahlivosti experiment Teplota experiment Soľného roztoku experiment Teplota striedavo vlhké teplo Vibrácie experiment Studenej a teplej vplyv vlastnosti Vplyv experimentu Teplota / teplota cyklu Drop Test Nepremokavé experiment Hluk test Prach experiment Skúšky trvanlivosti

Vlastná výroba, predaj vlastných Súčasťou dielňa a sklad displej

Súčasťou workshopu Čiastočne Pripravené Produkty Spoločnosť sa špecializuje na výrobu inteligentné príslušenstvo, inteligentný elektrický lapač zámok je jedným spoločnosti kľúčových rozvojových projektov pre mnoho rokov, v hĺbke pestovanie Čínsky trh pre mnoho rokov, je pripravený aktívne rozširovať na zahraničný trh, výborná kvalita výrobkov a služieb na globálnej ľudia poskytovať bezpečné a praktické produkty

Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Boot Klapky
Model Rok 2018
Montážna poloha Doprava
Krajina/Región Výroby Čína
Položka Hmotnosť 5KG
Iné Katalógové Číslo T-001-20
Druh Materiálu Kov
Výmenný Katalógové Číslo T-001-20
Umiestnenie na Vozidle Vľavo
Položka Výška 9inch
Materiál Plastové
Externé Testovanie Certifikácia ISO9001
Názov Modelu T-001-20
Špeciálne Funkcie Automatické zablokovanie dverí
Výrobca Katalógové Číslo T-001-20
Položka Šírka 25inch
Položka Dĺžka 52inch

Súvisiace produkty