Amomax Nastaviteľné Taktické Puzdro pre Sig Sauer P320 - pravou rukou Black(Štandardné len s pás plechu, žiadne iné príslušenstvo)

€22.69

-39%

€37.81

Nový produkt

1 položky

Štítky: smith a wesson m, tričko cz p10, revolvery beretta 92, coldre sig sauer, wesson, základná pad glock, klip hk, puzdro noha popruh, zbraň závesu, sig p365 svetlo.

Amomax Nastaviteľné Taktické Puzdro pre Sig Sauer P320 - pravou rukou Black(Štandardné len s pás plechu, žiadne iné príslušenstvo) Vlastnosti: .Závesu tela a účtovnou platformy sú pripojené na zariadenie, a závesu tela sa otáča o 360 stupňov, tak, že účtovná poloha sa dá ľahko upraviť. .Kompatibilné so 4 rôznymi účtovná platformy - pádlo (štandard), závesu na opasok MOLLE a nohy platformu. .Všetky nosné plošiny môže byť nahradený len jednou skrutkou. .Používatelia môžu vykonávať ich v každodennom používaní, outdoorové športy, Norman streľba školení a súťaží, dokonca aj rýchlo sa pohybujúcich situáciách, závesu bude pevne pripojený k pásu, nôh alebo MOLLE systém. .Kroky na úpravu účtovnej miesto: 1. Uvoľnite len skrutku na zadnej strane; 2. Otočiť hlavnej závesu na úpravu účtovnej polohy; 3. Utiahnite skrutku a kompletnú úpravu. .Použitie Rozsah: denné nosenie, taktická streľba, airsoft, atď.(Štandardné len s pás plechu, žiadne iné príslušenstvo) technické údaje: .Farba: Čierna .Materiál: PP .Ručné Možnosť: pravou rukou .Rozmery produktu: 11.74 x 5.2 x 8.2 cm .Hmotnosť výrobku: 150g .Package Rozmery: 12,5 x 6 x 9 cm .Package Hmotnosť: 160g .Balenie: Box Obsah balenia: .1 x Puzdro

1.Otázka:Ak si kúpim viac,bude tam nejaká zľava Alebo iné služby?

Odpoveď: pls kontaktujte nás prostredníctvom e-mail: [email protected] alebo nechajte nám správu a my vám cenovú ponuku vám najlepšiu cenu na zľavu, zľavu je založené na QTY. Akceptujeme dropshipping a veľkoobchod a OMB Excel zoznamu.Akceptujeme loď tovaru kupujúcemu priamo,nie naše akékoľvek informácie.pls byť istý.

Služba Čas :8:00-18:00(Peking Čas) ,Wechat/Whatsapp služba: +8613822596145

2.Otázka:Kedy môžem prijímať položky po zaplatenia?

Odpoveď:Rôzne Zásielky Rôznych Starnutia,zvyčajne sme sa zaoberajú objednávky do 1 dní,niektoré štátny sviatok môže odkladu 1 dní.

3.Otázka:som ešte nedostal položku po 30 dňoch,čo by som mal robiť?

Odpoveď:Medzinárodná doprava potrebovať viac času,pls počkajte niekoľko dní a oznámi mi pomáhajú rozšíriť ochranu čas, kým 45th, alebo pls skúste kontaktovať pôvodné miesto v blízkosti vášho domu, tento balík môže tam byť.

4.Otázka:to, Čo som dostal, sa líši od obrázka,čo sa stane?

Odpoveď:Každá položka v inom svetle môže vyzerať inak,pred expedíciou sme sa dobre zabalený a kontrola 3 krát,keď sme balené dobre,to ešte nie je možné vyhnúť prerušené nejaké násilné prenos zásielky.V tomto prípade,pls kontaktujte nás a dajte mi vedieť, koľko množstvo v nefunkčné,prosím, napíšte mi, čo si prajete: náhrada relatívna peniaze alebo odoslať vám breoken častí.Vrátenie čas:to zvyčajne trvať 3-20 dní na vrátenie peňazí na účet, ak sa máme vysporiadať s sporu.

5.Otázka:Ako sa vrátiť späť?

Odpoveď:Naše produkty č mať vrátiť poplatkov!ak neviete, výrobky údaje jasne,pls kontaktujte nás oznámenia veľkosť a žiadosti,ak ste zlé miesto objednávku bez napíšte nám, akonáhle sa tovar zaslané,nemôžeme akceptovať vrátenie peňazí.

6.Otázka:O Spätnú Väzbu?

Odpoveď:Ak sa vám to páči,pls dať 5 Hviezd tovaru spätnú väzbu ,ak to nespĺňa vaše potreby,pls napíšte nám o vaše pocity pred odchodom negatívnu spätnú väzbu,budem sa snažiť čo najlepšie vysporiadať.

Číslo Modelu 2731419
Materiál PP

Súvisiace produkty