10pc Vidieť-cez Dlhé Čisto Rastlinných vlákien ryžový Papier Maľovanie Kaligrafie Sumi-e

€8.82

-10%

€9.81

Nový produkt

1 položky

Štítky: obyčajný prejdite papier, atrament sumi, decoupag papier, zdobené decoupage papier, e ink, papier ryža, kaligrafia papier, sumi, e papiera, formy ryža.

Popis:

1.Množstvo: Nepovinné 2.Veľkosť; Voliteľné

3. Papier pohlavie: Polovica Shuen Polovica Zrelého

Známy ako "dragon-oblakoch" papiera, to je priesvitné biele, PH neutrálne a archívne, funguje s väčšinou na báze vody umenie médií, vrátane akvarelov a tekutín akrylátov. Semi-veľké, odoláva krvácanie a ukazuje, farba skvele, vhodné pre maľovanie krajiny, zvieratá, rastliny a kvetiny, atď. To je veľmi odolná pre split kefa maľovanie, maľovanie prstom, mokré umývanie, montáž a marbling techniky. Ideálny pre maľovanie štetcom alebo sumi-e, a tiež dobré pre Kaligrafie, Montáž, Čistenie, Lisovanie, Kite, Lucerna, Okno Krytiny, koláž a pod.

Dragon surovín na podporu skvelé kože, moruša, drevná buničina predovšetkým.Kniha je ako zem-sklo priesvitné, vyrobené z papiera vlákniny textúry bodov dvoch študijných, flexibilita je dobré, silné napätie, hladkosť je vysoká, papier má biele a ponuky, farba a lesk sa nemení. Je pol života polovice zrelé triedy. Používa sa prevažne pre kaligrafie malé potreby, maľovanie, tiež široko používané v čaj balenie, čaj, koláč, potravín, liekov materiálov, ženšen, velvet antler, potraviny, baliaci papier a iné druhy balenia špeciálny papier a proces, knihy, svietidlá a dáždnik priemysel, komín, papier ventilátor, kite, moistureproof hmyzu-odolný, remeselná výroba obalov, presné elektronické balenie, plavidlá darček box balení.

Okrem toho, je tiež použitý v Windows antickej budov, dvere, obrazovky.

Množstvo
krajina pôvodu
Názov Značky TRI KRÁLIKY
Použitie
Číslo Modelu Maľovanie Kaligrafie

Súvisiace produkty