Kontaktné šošovky Adria sezóny (2 šošovky), šošovky za 3 mesiace, štvrťročné šošovky, šošovky hydrogel pre zrak, Adria Sison

€5.24

-0%

€5.29

Nový produkt

1 položky

Štítky: sklo vízia, tovar regulátor tlaku, kontaktné šošovky, vízia metron kolesá, bielka kontaktné šošovky recenziu, rinnegan šošovky kúpiť, 3 kontaktné šošovky, plne bielka kontaktné šošovky, spp mp3, nastaviť kontaktné šošovky.

Šošovky Adria sezóny sú vyrobené z non-ion materiál FDA som, odolné voči bielkovín vklady. Vďaka tomu, povrch objektívu zostane čistý ani pri dlhodobom nosení. Tenký a zaoblené hrany objektív vytvára primárny pohodlie pri uvádzaní na a stabilného slzného exchange pod objektív. V zložení tlmiaceho roztoku predstavil hydratačná zložka-hyaluronát sodný.

Adria sezóny sa vyrába na Americkej Patentovanou Technológiou HD (high definition videnie). HD šošovky sú vynikajúcou voľbou pre všetkých, kto chce vidieť dokonale kedykoľvek počas dňa a v akejkoľvek vzdialenosti. Ostrosť zraku, šošovky z Adria sezóny je zvýšený zvýšením hĺbky zameranie a vysokým rozlíšením. To všetko preto, Adria bol schopný kompenzovať aberration vyplývajúce zo zmeny polomeru zakrivenia rohovky oka, a úroveň rohovky astigmatizmus až 1,0 dioptrie.

Funkcie mäkké šošovky hydrogel Adria sezóny: Štvrťročne náhradné šošovky Majú odolnosť proti usadzovaniu bielkovín Odolné voči dehydratácii Pohodlné aj na prvé uvedenie na

V a J n O:

Tovar posiela spôsobom je od 1 do 10 dní

Prosím, venujte pozornosť, že kontaktné šošovky sú zdravotnícky materiál pre individuálne použitie a podľa rozhodnutia vlády ruskej Federácie No. 55 19.01.1998 spadajú pod kategóriu tovar riadnej kvality, ktoré nie sú predmetom výmeny a späť.

Pôvod KR(Pôvodu)
Nosenie režim Fluorescenčné
Položka Druh Kontaktné šošovky
Priepustnosť Vzduchu 24.00
Priemer (mm) 14.00
Názov Značky Adria
Hĺbka Iné
Obsah vlhkosti 38%
Počet Šošovky 2 ks
Výrobca Interojo Inc (Kórea)
Materiál hydrogel
Základná zakrivenie 8.6
Hrúbka v 0,07 (-3,00 D)
Externé Testovanie Certifikácia ŽIADNE
Náhradné Štvrťročné

Súvisiace produkty