Demyself Maslo mlieko Zubov tvár, telový krém, Hydraulické Svalov Base krém na tvár Hydratačný Olej-kontrola AcneTreatment Anti-Aging

€12.26

-50%

€24.52

Nový produkt

1 položky

Štítky: skryť, krém krém, tvoria primer, tvár primér, bielenie tmavé miesto, hand lotion, Mlieko, krém na tvár výťah, pleťové mlieko, face lotion.

O masla

Dr. Ali Bushnel, Profesor Dermatológie, University of Cambridge, GOLDERMA Laboratórium, viedol laboratórium na štúdium rakoviny kože. Náhodné objavy v laboratóriu výskum DR. Ali Bushnel náhodou znížiť jeho prst s fragmenty riboflavín extrakt obsahuje maslo emulzie. Liečivé rýchlosť rezu bolo rýchlejšie ako predtým. To mu umožnilo uvedomiť si, že riboflavín v maslo maslo môže podporiť kože opravy. 2934 dní intenzívneho výskumu Odstreďovania oddeľuje komplexné zloženie, ktoré udržujú zlatý olej pomer pokožky, majú vysokú antioxidačnú aktivitu a poskytuje živiny pre telo metabolizmus. To je náš najdôležitejšou zložkou, maslo.

DEMYSELF

DEMYSELF Biotechnológie Co., Ltd., na čele s DR. Ali Bushnel, bola založená. Vzorec prvá várka DEMYSELF maslo séria bola určená 8212 kožné testy a 989 senzorické hodnotenie údajov.

Maslo surovín

Z prirodzených pasienkoch v Nový Zéland, len 1,5 kg masla môžu byť extrahované z 500 kilogramov pasenie mlieka. Aby sa zabránilo oxidácii masla, je potrebné tesnenie to s pergamenom obsahujúce viac ako 9% vody.

Funkcia zubov
Názov Značky Airongsie
Zložka maslo
GZZZ YGZWBZ
Krajina/Región Výroby Čína
Pohlavie Žena
Certifikácia GZZZ
NET WT 200 ml

Súvisiace produkty