Pre Gopro 8 Black Príslušenstvo zblízka Filter +16 Makro Červená Fialová 58MM Potápanie pod vodou pre Go Pro 8 Pôvodnej Vodotesné puzdro

€11.43

-11%

€12.85

Nový produkt

1 položky

Štítky: čo makro filter, flexibilné hmly, biela pro mist filter, raynox dcr 250 makro objektív, 4k go pro, dóm gopro hero 9, gopro 8 hrdina, nikon z5, republikánskej strany, gopro 5 podvodná.

Close-UP Filter Popis:

Každý fotoaparát má obmedzenie minimálna vzdialenosť snímania obrazu. To znamená, že nemôžete ísť bližšie k objektu viac ako vzdialenosť ecommended výrobcom.S zblízka šošovky môžete prísť bližšie k svojmu objektu bez vlastne priblíženie sa k objektu a môžete si užiť najužšie obrázok podľa vášho výberu. Zavrieť do objektívu nastavte sa na fotografovanie kvety,malé zberateľské predmety, mince a pečiatok,hmyz,malé stvorenia,alebo niečo samll, ktorá vyžaduje zblízka detail.každý zblízka objektív tvrdí, rozlíšenie a čistotu obrazu, zatiaľ čo zväčšovanie veľkosti obrázka.

Farebný Filter Popis:

Červená: Používa sa v tropických vody v hĺbke 30-65feet / 10-20 metrov, na poludnie ( keď je slnko vysoko na oblohe) Fialová: Používa sa v zelenej vody, pitnej vody, ako sú jazerá a vodné toky alebo súmraku hodín.

Nie:Balenie Nie Vrátane vodotesné puzdro

Číslo Modelu DD
Druh Zblízka
Package Áno
Názov Značky CHOHO

Súvisiace produkty