AddBeauty Muž Toupee Náhradné Systémy Mono NPU Ručné Mužov Parochňu Hairpiece 30 mm Vlny Prírodných Remy Indickej Ľudského vlasu 6 cm

€96.57

-50%

€197.07

Nový produkt

1 položky

Štítky: vlasy ľudské parochňu, princezná list set, pre mužov parochňu, ali milosti, vlasy mužov toupee, indický sari, vlasy toupee, lemoda peruvien vlasy, hnedé handričkou, vrkoč háčkovanie.

Mono NPU Toupee Základne Údaje

1. To je toupee model D7-3 2. Na toupee základného materiálu je Mono NPU 3. Farba je #1B, toupee má 30 mm vlny a rovné vlasy. 4.Prosím, láskavo pochopiť tam bude nejaký farebný rozdiel na obrazovke.

Toupee Pásky Detail

1. Tam sú 36pcs v sáčku 2. Holding Čas: 3-5 týždňov 3. Nepremokavé a ľahko sa čistí 4. Môžete si kúpiť toupee s páskami

Základná Veľkosť

Opatrenie Dĺžka:

Krok 1: vložte pásku na centrum predná vlasová, Krok 2: Opatrenie priamo cez stred základne na zadnej hrane.

Opatrenie Šírka:

Krok 1: Vložte pásku na jednej strane okraj základne, Krok 2: začiatku bod by mal byť 1/2" vzdialenosť od chrámu bod, Krok 3: potom choďte hore v hornej časti na protiľahlom okraji(aj 1/2" späť z chrámu bod).

Www.goclever.com

Odpoveď:Neviem česať vlasy, keď je mokrá. B:by Ste lepšie nechať to prirodzené sušenie, (keď času je dosť, nepoužívajte na vlasy) C. nemáme naznačujú, farbivo, farebný opäť ako by to poškodiť vlasy textúry.

Starostlivosť O Vlasy

1.Pridať jemný šampón do studenej vody, nepoužívajte horúcu vodu. Opláchnite s vodou ísť zdola nahor 2. Používať zdravý rozum pri čistení alebo česanie, takže nemusíte ťahať na vlasy a prísť o nejaké 3. Použiť dobrý leave-in conditioner na stave vlasov pravidelne 4. Nepoužívajte žiadne horúce styling nástroje 5. Roll vašej jednotky uterák, absorbovať sa väčšina vody a uschnúť prirodzene.Nevystavujte slnku. 6. Neváhajte a odstránenie veľmi často zostávajú čisté.

Značka Príbeh

Addbeauty vlasy úradný hlavne zaoberať 100% ľudské panenské vlasy a uzavretie v Brazílskej, Malajzie, Peruánsky, Indickej. Textúry sú k dispozícii, sú rovné, telo vlna, voľné vlny, prírodná vlna, viac vlna, hlboké vlny a kučeravé. Akceptujeme aj prispôsobené položky, ako sú Európska vlasy, Rysa vlasy, ombre hair, clip in predlžovanie vlasov, tape hair, a iné typy predlžovanie vlasov na trhu. ak máte záujem vyskúšať naše vlasy, pls láskavo dajte mi vedieť, sa už nikdy sa nebudete ľutovať! Vaša krása je naša sláva!

Najdlhšie Vlasy Podiel >=60%
D7-3 Toupee Základného Materiálu Mono NPU
Uzol Dvojitý Uzol
Názov Značky Addbeauty
Životnosť 6 mesiacov
Toupee Hmotnosť 55-75 g
Veľkosť 5x7/6x8/7x9/7x10/8x10/8x11/9x11
Pôvod CN(Pôvodu)
Vlasy Materiál Indické Vlasy
Číslo Modelu D7-3
Toupee Veľkosť 5*7/6*8/7*9/7*10/7*10, pls kontaktujte nás vlastnú
vlasy vlna 30 mm,ak chcete, alebo rovno druhej vlny, pls kontaktujte nás
Toupee Base Mono a PU
Toupee Hustota 100%,110%,120%,130%
Voľne Kúpiť 1pcs/veľa
Toupee Dĺžka Vlasov 6 palcov
farba 1B
Toupee Textúra 30 mm
Toupee Model D7-3

Súvisiace produkty