AUTOYOUTH 12V Auto Vyhrievané Sedadlo Zahŕňa Univerzálny Zime Auto prestieranie

€11.69

-34%

€17.98

Nový produkt

1 položky

Štítky: chladené vyhrievaný kryt sedadla, Klin Sedadla, gasolin ohrievača, stolička auto kúrenie, auto tepla sedadla, auto nálepky, chevron prestieranie cars, zimné ženy, auto kryt sedadla, vozeň auto kryt.

AutoYouth Sľub: Nie v Láske, Po Obdržaní 7 dní. To vrátiť. Ste Chránený Pred Kliknite na Dodanie. Prosím Enioy Váš Nákup!

Položky Popis: IDEÁLNE UNIVERZÁLNE UCHYTENIE NA RÔZNE DRUHY VEHICELS.Športový dizajn s bavlny a Priedušná . Definovať perfektná kombinácia s zjemnenie a športový. AIRBAG KOMPATIBILNÉ A JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA: Zmena vášho interiéru auta za 15 sekúnd . Univerzálny dizajn a Jednoduchá inštalácia. Inštalácia naše auto sedáku do 15 sekúnd. PLNÉ POKRYTIE A OCHRANU PRE VODIČA SEDADLÁ. Naše sideless auto kryt sedadla bude plne pokrytie miest. Poskytujú najlepšiu ochranu pre svoje miesta. PEKNÁ,VRÚBKOVANÉ OKRAJE A ZLOŽITÉ PREŠÍVANIE. Veľmi krásny dizajn a dobre urobil.Získajte viac komplimenty .Dúfame, že sa vám naša položky,kúpiť, ak máte nejaké otázky, môžete sa vzťahuje naša záruka-100% Peniaze Späť. PRIEDUŠNÁ & POHODLNÉ - AUTOYOUTH auto sedáku bude účinne reguluje teplotu, nastavenie vlhkosti, byť užitočné na zmiernenie únavy a urýchlenie metabolizmu. Silná Kompresia, Ľahko jasné, keď sa škvrny vyskytujú, odolné voči Opotrebovaniu vozidla autosedačky vankúš

Balenie Obsahovať(1PCS): 1 x sedáku

Balenie Obsahovať(2 KS): 2 x sedáku

Zákazníci, ktorí si prezreli túto tiež zaujímať...

Ak chcete vedieť viac produktov o AutoYouth Značky, prosím, kliknite sem>>>>

Informácie O Záruke:

AUTOYOUTH Značky zaručuje jej výrobky budú bez chýb materiálu alebo vyhotovenia, a to na obdobie Jedného Roka. Záručná Doba začína plynúť dňom výrobok je dodávaný.

Záruka sa poskytuje koncovému používateľovi a vzťahuje sa na produkty, ktoré sú zakúpené, nainštalované a používané na účely, na ktoré sú pôvodne určené. Táto Záruka sa vzťahuje na vady vzniknuté pri normálnom používaní a nevzťahuje sa na závady alebo poruchy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, zneužívaním, zanedbávaním, nesprávnej inštalácii alebo nesprávnej údržby.

Spätná väzba:

Pretože vaša spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš businesss rozvoja,sme sincerel vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu (Päť Hviezdičiek) pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.

Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme za pochopenie!

Auto, aby Univerzálna Veľkosť pre Všetky Druhy Sedadiel
Umiestnenie Predné sedadlá Zadné sedadlá
farba Čierna / Béžová / Šedá / Červená
Hmotnosť 0.22kg 0.5kg 1kg
Mfg Poradové Číslo auto sedáku
Názov Značky AUTOYOUTH
Vnútorný materiál High-density Mäkké Odrazu Huba
Základný Materiál Anti-slip silicone textílie
Platné Sezóny Štyri Ročné Obdobia
Špeciálne Funkcie Teplé a Pohodlné
Nastaviť Kus 1
Druh Materiálu Polyester
Položka Hmotnosť 0.5kg
Špeciálne Funkcie 1 Kúrenie
Položka Dĺžka 56.5cm
Položka Šírka 49cm
Položka Výška 3cm
Položka Druh Prestieranie & Podporuje
Špeciálne Funkcie 2 Poškriabaniu a Odolný proti Opotrebeniu
Veľkosť Predné sedadlá 49*56.5 cm
Pôvod CN(Pôvodu)
Kvalita 1PCS

Súvisiace produkty