Nezávislé detektor dymu, zvuk, svetlo požiarnej signalizácie stabilné samostatný dymový senzor pre home office protection bezpečnostný systém

€3.84

-49%

€7.67

Nový produkt

1 položky

Štítky: alarm kerui, detektor detektor, senzor dymu, heiman, detektor dymu, alarm gsm, extraktor úlet, požiarna siréna, požiarny detektor dymu, heiman zigbee, hlásič požiaru.

PRACOVNÝ ČAS Pracovný Čas V Pekingu Čase od 8:00-7:00(6days/týždeň,z Mondy Do soboty okrem dovolenku v Číne), Ak nie sme on-line alebo nemôžete odpovedať na dobu, pretože niektoré dôvody,pls láskavo nechajte správu alebo odosielať e-maily na nás. Odpovieme vám čo najskôr! PLATBA Sme hlavné prijať Alipay, ktorá bude chrániť vaše benifit na www.penzionsemafor.sk,či chcete zaplatiť nás v iný spôsob platby,pls kontaktujte nás pre kontrolu prvý. Niektoré spôsoby, ako nemôže byť realizovateľné teraz, pretože riadenia devízových v Číne,každopádne sme vám najlepšie návrh a vyriešiť váš problém. ČAS DODANIA Väčšina produktov v našom obchode bude deliveried v 2-3days.Pls skontrolujte dodacie lehoty info. každý zoznam produktov,ak nemôžeme loď je na čase,spojíme sa s vami vopred. ZÁSIELKY vyberať najlepšie prepravu spôsobom vzhľadom na situáciu diifferent krajiny a iné faktory, ako sú naše štandardné tie, pre každý produkt. Ak máte akékoľvek otázky, alebo chcete zmeniť prepravu spôsobom, pretože niektoré dôvody alebo okolnosti,pls kontaktujte nás pre kontrolu pred uvedením poradí. Ak ste nedostali v primeraný čas príchodu alebo chcete nám pomôcť vám skontrolovať zásielku stav,pls kontaktujte nás a my sme ochotní snažiť pomôcť a vyriešiť problém. S cieľom zabezpečiť prepravné bezpečné a chrániť váš benifit,nemáme vybrať lacnejšie poštovné spôsobom-hospodárskych spôsobov. CLA nemáme ponúkajú cla a iných extra import poplatok vo vašich krajinách.Takže produktov " ceny a ponuky neobsahujú tieto. Ale budeme sa snažiť zabrániť alebo znížiť tento poplatok pri výbere prepravnej ceste.Takže nemáme vybrať cez DHL, alebo Fed-ex pre niektoré krajiny z dôvodu cla,akékoľvek zmeny v budúcnosti,budeme nastaviť predvolený prepravu spôsobom a informuje vás o čas. NÁVRAT&ZÁRUKA Väčšina produktov s 1 rok výmeny alebo opravy záručná doba,iní budú declear zoznamu produktov. Poskytujeme po-predajný poradenské služby pre všetky výrobky,ak máte akékoľvek otázky počas inštalácie a používania produktov, bez ohľadu na to, kedy si kúpiť výrobky z nášho obchodu. Spätnú VÄZBU Vašich pozitívnych ohlasov a recenzie je najlepší podporu, aby nás! Pls láskavo poskytli 5 hviezd ako belows po prijatí,ak ste spokojní na našich produktov a služieb. ĎAKUJEME! DÚFAJÚ, ŽE MÁTE DOBRÉ NÁKUPNÉ ČAS!

Druh Detektor Dymu

Súvisiace produkty