Batéria 1800mAh, pre EXPLAY RIO/RIO HRAŤ (RIO)

€8.17

Nový produkt

1 položky

Štítky: telefón senseit, batéria iphone7, batéria explay, batéria polo, remeselník c3 batérie, batéria craftmann, remeselník c2 batérie, gsm smartphone, philips s327, prípade amazite bit.

ŠPECIFIKÁCIE

Craftmann Batérie je najlepšia náhrada za Explay ( RIO ) batérie. Technické vlastnosti spĺňajú požiadavky definované podľa mobilného zariadenia výrobcu.

- Článok: C1.02.819

- Originál Kód: RIO

- Typ batérie: Li-ion

- Kapacita: 1800 mAh ( 6.7 Wh)

- Napätie: 3,7 V

KOMPATIBILITA EXPLAY RIO, EXPLAY RIO HRAŤ .

ZÁRUKA

12 mesiacov / 300 nabíjacích cyklov (začnite používať batérie pred uplynutím úložnej lehoty). Prosím, skontrolujte dobu skladovania batérie značky a jednotlivé balenie.

UMIESTNENIE

Craftmann batérie sa vyrábajú v Guangzhou Science City (Čína). Toto je miesto na umiestnenie stovky svetových najväčších výrobných spoločností. Veľmi blízko k Pchu Port a len 45 minút autom do Hong Kong hranice.

Životné PROSTREDIE

Máme obrovský výrobných a skladovacích priestorov (40,000 štvorcových stôp), čisté a jasné, 24/7 klimatizované miesto. Lítiové články a batérie sú udržať v suchom a chladnom prostredí. Toto je veľmi dôležité pre výkon batérie a kruh života.

MECHANIZÁCIA

Mzdové náklady dramaticky zvýšiť v Číne v posledných rokoch. Inteligentné stroje nahrádzajú človeka vo výrobe, tvrdo pracuje, bez dovolenky.

AUTOMATIZÁCIA

Počítačové technológie a inteligentné počas bolo možné zefektívniť riadenie výroby a zníženie nákladov. Craftmann batérie nie sú nižšej kvality na reálne originálne batérie, ale lacnejšie aspoň dva krát.

KONTROLA KVALITY

Technické požiadavky, 100% vstupné a výstupné kontrolné nám umožňuje vyrábať vysokokvalitné batérie. Čas života našich batérie dosiahne 500 cyklov alebo 25 mesiacov. Výrobné vady len o 0,5%.

IDENTIFIKÁCIA

Čiarové kódy sú dôležité pre maloobchodnej distribúcie. QR kódy získať efektívne proti falošné tvorcov. Posledných 10 rokov sa nám nepodarilo nájsť žiadne podobné kopírovať naše výrobky.

CERTIFIKÁCIA

Viac ako 20 rokov výrobnej činnosti sme získali výroba a distribúcia skúsenosti. Milióny zariadenia sú pomocou našich batérií práve teraz. Sme hrdo prešiel ISO, CE, a PCT certifikácia masovej výroby v závode.

PONUKY PRE PROFESIONÁLOV

+1 zadarmo nástroje súpravy, za každú objednávku 5 batérie nástroje, stavebnice

+2 zadarmo nástroje súpravy, za každú objednávku 10 batérie nástroje, stavebnice

ŠPECIÁLNE FUNKCIE

Môžeme poskytnúť Vaše osobné lazer známky na hliníkové prípade.

Číslo Modelu C1.02.819
Originál alebo Nie Kompatibilné
Certifikácie Kvality ce
Kapacita batérie(mAh) 1301mAh-1800mAh
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky CRAFTMANN

Súvisiace produkty